12.4 C
Belgrade
13. 04. 2021.

BRAVO ZVEZDO! Zvezda nadigrala Milan na San Siru ali nije uspela da prodje dalje

FUDBALERI Milana remijem (1:1) došli su do plasmana u osminu finala Lige Evrope nakon što su u prvom meču igrali 2:2 u Beogradu

Fudbaleri Crvene zvezde nesrećno su eliminisani od Milana nakon remija 1:1 (prvi meč 2:2) na San Siru.

Crvena zvezda igrala je hrabro večeras protiv kvalitetnog protivnika. Tragičar meča bio je Marko Gobeljić, defanzivac Crvene zvezde ranije je završio meč, a pre toga imao je veliki priliku da bude heroj.

Gobeljić je u šestom minutu napravio penal, koji je dva minuta kasnije u gol pretvorio Kesi. Odmah nakon toga krenula je Crvena zvezda napadački da igra.

Prvobitno je Benu poništen gol zbog igranja Pankova rukom, da bi nekoliko minuta kasnije pogodio prečku, a u 24. minutu Zvezdi doneo poravnanje.

Veliku priliku imao je gostujući tim da  povede u 68. minutu, kada je Sanogo šutirao, lopta se odbija do Gobeljića čiji šut sa tri, četiri metara odlazi daleko od gola.

Ipak, sreća je nekoliko minuta kasnije pogledala Zvezdu, Ibrahimović je spustio loptu do Rebića koji trese mrežu Zvezde, ali ofsajd je bio na strani Zvezde. Pretio je potom i Katai nakon dodavanja Pavkova, ali pogađa spoljni deo mreže.

Treba istaći da je Zvezda odigrala dobru utakmicu, te da u dvomeču nije poražen naš tim protiv favorizovanog protivnika, no, fortuna je bila naklonjena domaćinu.