9.6 C
Belgrade
27. 10. 2020.

Crvena Zvezda-Voždovac 6:0, Falćineli dvostruki strelac u reviji evrogolova (video)

FUDBALERI Crvene zvezde ubedljivo su trijumfovali protiv Voždovca sa 6:0, dva gola bila su delo novajlije Dijega Falćinelija.

Crveno-beli su postigli šest efektnih pogodaka, ne zna se koji je lepši i prava je šteta što je stadion “Rajko Mitić” morao da bude prazan.

Ono što posebno može da raduje navijaće Zvezde osim dva gola napadača iz Italije je to da su se u strelce upisali i deca kluba – Željko Gavrić i Veljko Nikolić, a njihovi golovi su bili za TV špice.

Mora Dejan Stanković biti zadovoljan reakcijom igrača nakon eliminacije iz Lige šampiona. Zvezda je već posle 45 minuta vodila sa 3:0. U nastavku je domaćin postigao još tri gola i potom stao na loptu.

Takođe, na ovom meču je prvi put u ovoj sezoni zaigrao i mladi Andrija Radulović, dok je priliku u drugom delu meča dobio i jedan od ljubimaca navijača crveno-belih, MIlan Pavkov, koji se oporavio od povrede lica koja ga je na duži vremenski period odvojila od terena.

Na kraju je i on uspeo da se upiše u strelce. U poslednjem napadu na utakmici je visoki napadač iz Begeča došao do gola.

Voždovac nije uspeo tokom utakmice ozbiljnije da zapreti Milanu Borjanu, pa kapiten Zvezde nije imao mnogo posla.

Šampion Srbije je i posle osam kola ostao maksimalan sa 24 boda, dok su “zmajevi” na desetom mestu sa 10.

Sastavi timova:

Crvena zvezda: Borjan – Gajić, Degenek, Pankov, Rodić- Nikolić, Petrović – Katai, Kanga, Gavrić – Falčineli.

Voždovac: Preković – Stanković, Milović, Gajić, Živković – Putničanin, Ajdinović – Cvetićanin, Milosavljević, Stojčev – Vujnović.

Izvor: Novosti